Menu

Zoeken naar ideeën

Zoeken naar:
Auteur
Jaarkalender
Aandachtsgebied
Levensmomenten
Leeftijd Doelgroep
Beheerstaken
Werkvormen

e-Zine

e-Zine is de nieuws- brief van de Stichting Leve de Kerk.
Wil je e-Zine ook graag ontvangen, dan kun je je daarvoor aanmelden. Ook kun je eerdere afleveringen bekijken.

Beginpagina Nieuws Taizé vraagt gastgezinnen
Taizé vraagt gastgezinnen Afdrukken E-mailadres

Taizé zoekt gastgezinnen in de regio Rotterdam. De jonge pelgrims moeten binnen één uur van de kerk die hen ontvangt, naar Ahoy Rotterdam kunnen reizen, zodat zij genoeg tijd over houden voor het morgenprogramma in hun gastkerk.

Dit gebied bevat naast Rotterdam, onder andere steden als Delft, Dordrecht, Gouda, Schiedam en Spijkenisse.

2 m2 over?
De jongeren brengen slaapzak en matje mee. Ze hebben geen eigen kamer nodig en geen eigen bed. Twee vierkante meter op de grond is genoeg om iemand te ontvangen. Zij verlaten hun logeeradres ’s ochtends rond 8.00 uur en komen daar rond 22.00 uur terug. Het middag- en avondeten krijgen zij in Ahoy. Naast twee vierkante meter op de grond wordt van de gastgezinnen gevraagd hun een eenvoudig ontbijt aan te bieden en, zo mogelijk, hen uit te nodigen voor het avondeten op 31 december.

Opgave onderdak jonge pelgrims
Om een jongere onderdak te bieden kunt u contact opnemen met het voorbereidingscentrum Rotterdam: tel. (010) 820 90 00;  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. ; of via  www.taize.fr/welkom